Instagram Zavist: Ta teden v celebs na Instagramu

Instagram Zavist: Ta teden v celebs na Instagramu

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Urednik | E-mail

Ta teden so bili naši najljubši celebi običajni obleki na eksotičnih lokacijah običajni (čeprav se je nekaj spominjalo, da so se udeležili volitev za dan volitev!). V Instagram smo preverili, ali lahko karkoli kopiramo zase.

Miley Cyrus je povezal rdečo ustnico in občutljiva roza zajčja ušesa.

Fotografija objavila Miley Cyrus (@mileycyrus) dneNov 11, 2014 ob 11:30 PST

Kim Kardashian je seznanila zimsko obleko z demokratično opremo.

Fotografija, ki jo je objavil Kim Kardashian West (@kimkardashian) dneNov 11, 2014 ob 21:46 PST

Reese Witherspoon je prav tako prevzel anketo-selfie (v svoji blagovni znamki blondinasti valovi in ​​dober odnos).

Fotografija, ki jo je objavil Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) dneNov 11, 2014 ob 17:45 PST

Pantene Brasil je dala dela Giseleju za naslednjo kampanjo.

Fotografija, ki jo je objavil Gisele Bündchen (@giseleofficial) dneNov 11, 2014 ob 10:00 PST

Mindy Kaling je postavil na sončni zahod GlamurŽenska v letu.

Fotografija objavila Mindy Kaling (@mindykaling) dneNov 11, 2014 ob 9:21 uri PST

Elizabeth Banks je prešla s prevelikim klobukom, kot da lahko samo filmska zvezda (ali nekdo, ki živi v LA).

Fotografija, ki so jo objavili Elizabeth Banks (@elizabethbanks) dne 11. november 2014 ob 22:57 PDT

Nicole Richie je pokazala svoje tatove z umetno zasnovanim hrbtom.

Fotografija objavila @nicolerichie dneNov 11, 2014 ob 6:06 uri PST

Ni barve za nohte, ki se ne ujema z ogromno kamnino Lauren Conrad.

Fotografija objavila Lauren Conrad (@laurenconrad) dneNov 11, 2014 ob 9:37 am PST

Kate Bosworth je posnela priložnostno, popolnoma postavljeno fotografijo na nizu njenega novega filma "On the Line".

Fotografija, ki jo je objavila Kate Bosworth (@katebosworth) dne 11. novembra 2014 ob 4:49 uri PST

In nenazadnje, Oprah je prikopala svežo in premešano korenje v majici Oprah.

Fotografija objavila Oprah (@oprah) dneNov 11, 2014 ob 12:52 uri PST

Delite S Svojimi Prijatelji

Sorodni Članki

add