7 slavnih več kot 50 čigar telesa so boljše kot kdajkoli prej

7 slavnih več kot 50 čigar telesa so boljše kot kdajkoli prej

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Urednik | E-mail

Lahko bi rekli, da je 50 nov 40, toda ti super vroči kvinquagenarji (ki zavržejo jezik, ali ne) izgledajo bolj vroče kot pri 20 ali 30-letnikih. Glej te kopalne lepote, ko dajo vse, kar mislimo, o tem, kaj bi morali videti naši 50-ih. Bodimo pošteni, so te ženske osvojile genetsko loterijo, zato ni presenetljivo, da ga ubijajo v tej starosti. Ampak, če ne želijo dokazati, da so vaši 50-leti lahko tvoje najboljše desetletje, smo tu za to.

Angela Bassett, Toned in Fierce pri 59V vodi je nekaj, in voda mora prihajati naravnost iz vodnjaka mladosti. Angela Bassett je najnovejša 59-letna omamna oseba, ki je objavila svoj morilski bikini bod na socialnih medijih, in težko je, da se ne čudite v svoji starosti.

Post je delila Angela Bassett (@ im.angelabassett)

Brooke Shields, Forever Young na 52

Bikini življenje v raju 🌴

Objava, ki jo je posredoval Brooke Shields (@brookeshields)

Salma Hayek, Stunner pri 51

Objava, ki jo je delila Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Halle Berry, 51 in Fit

Fotografija, ki jo je objavil Halle Berry (@ halleberry)

Fotografija, ki jo je objavil Halle Berry (@ halleberry)

Cindy Crawford, Fabulous pri 52

Fotografija, ki jo je objavil Cindy Crawford (@cindycrawford)

Elizabeth Hurley, 52 in Ageless

Fotografija, ki jo je objavila Elizabeth Hurley (@ elizabethhurley1)

Elle Macpherson, "Telo" ne preneha na 54

Fotografija objavila Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial)

Delite S Svojimi Prijatelji

Sorodni Članki

add